NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO, KOREPETYCJE – MATURA 2018 – GORZÓW WLKP.

★ Komunikaty i ogłoszenia

13 stycznia 2018 – XII wieczór kolęd Chóru SOTIRIA

13 stycznia 2018 (sobota)

 

XII wieczór kolęd Chóru SOTIRIAProboszcz Parafii Prawosławnej p. w. Narodzenia N.M.P. zaprasza na XII wieczór kolęd w
wykonaniu chóru „Sotiria” pod batutą Aleksandra
Lewczyszyna, który odbędzie się 18.01.2018 r. o godz. 1700 w Cerkwi
Prawosławnej ul. Kostrzyńska 2B w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

Informacje o Chórze SOTIRIA

No tags for this post.
AKRUSS – drugie miejsce w rankingu szkół językowych w Gorzowie

ranking-szkol-jezykowych-w-gorzowie

Zobacz pełny ranking

No tags for this post.

★ Kursy języka rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców

01. Польский для русскоязычных иностранцев

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Школа предлагает курсы польского языка (начальный и средний уровень) для русскоязычных иностранцев.

Стоимость курсов:

В группе 4 чел.: 20 зл/чел./60 мин (занятия 1-2 раза в неделю по 60 мин)

В группе 3 чел.: 25 зл/чел./60 мин (занятия 1-2 раза в неделю по 60 мин)

В группе 2 чел.: 30 зл/чел./60 мин (занятия 1-2 раза в неделю по 60 мин)

Индивидуальные занятия: 50 зл /60 мин (интенсивность занятий по согласованию)

Обращайтесь!

тел. 507-301-755

No tags for this post.
02. Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Szkoła oferuje kurs języka polskiego jako obcego na poziomie podstawowym dla rosyjskojęzycznych obcokrajowców.

W grupie 4 os.: 25,oo zł/os./90 min. (zajęcia 1-2x w tygodniu po 90 min.)

W grupie 3 os.: 30,oo zł/os./90 min. (zajęcia 1-2x w tygodniu po 90 min.)

W grupie 2 os.: 35,oo zł/os./90 min. (zajęcia 1-2x w tygodniu po 90 min.)

Lekcja indywidualna: 65,oo zł/90 min., 45,oo zł/60 min. (częstotliwość lekcji do uzgodnienia).

Program kursu języka polskiego jako obcego ma na celu w jak najkrótszym czasie umożliwić codzienne kontakty w polskim środowisku. W przypadku ograniczeń czasowych program dostosowywany jest ściśle do potrzeb słuchacza kursu języka polskiego.

No tags for this post.
03. Nowość w nauce języków – Konwersacje w terenie

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)

Dla tych, którzy znają już język rosyjski, ale nie mają okazji wykorzystywać swoich umiejętności w praktyce mamy specjalną propozycję: KONWERSACJE W TERENIE

Konwersacje odbywają się w dowolnym miejscu i okolicznościach i mają na celu swobodne rozmowy w typowych dla życia codziennego sytuacjach.
Nauczyciel jest do dyspozycji przez 2 godz., w trakcie których towarzyszy w sklepie, na poczcie, na placu zabaw itp.

Rozmówca może załatwiać swoje sprawy i jednocześnie prowadzić rozmowy z Nauczycielem w języku rosyjskim w naturalnych niewymuszonych sytuacjach. Takie konwersacje mogą być spotkaniem jednorazowym lub wielokrotnym w zależności od potrzeb Rozmówcy.

Koszt konwersacji: 100 zł/120 min.

W przypadku konieczności skorzystania z transportu miejskiego podczas konwersacji terenowych koszty transportu ponosi rozmówca.

 

 

Баран бараном, а рога даром.

 

No tags for this post.
04. Rosyjski w prezencie

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla znajomego czy bliskiej osoby skontaktuj się z nami.
Możesz sprezentować jej jednorazowe konwersacje terenowe (dla osób, które znają język) lub cztery indywidualne lekcje dostosowane do jej zainteresowań i potrzeb (również dla osób, które nie znają jeszcze języka).

Konwersacje terenowe (2 godz. zegarowe) – 100 zł
4 lekcje indywidualne (4 godz. zegarowe) do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy – 150 zł

No tags for this post.
05. Kursy do matury z języka rosyjskiego – 2018

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Dokładnie wiem jaki to stres, gdy czas matur zbliża się nieubłagalnie. Skoro czytasz ten tekst, to zapewne jesteś w punkcie swojego życia gdy wybrałeś już przedmioty, z których napiszesz egzamin maturalny.

Jeśli Twój wybór padł na język rosyjski, to nie musisz czuć strachu przed maturą z tego języka.
Pomogę Ci!

Zastanawiasz się jakby to było, gdybyś miał już maturę z języka rosyjskiego za sobą?
Wyobraź sobie z jaką łatwością po moim kursie wypełniasz arkusz maturalny i bez trudu prowadzisz rozmowę podczas egzaminu ustnego.

Jeśli postanowiłeś zdawać egzamin maturalny z j. rosyjskiego, ale nie wiesz jak się do niego przygotować, czujesz, że masz jakieś braki, chcesz usystematyzować swoją wiedzę, sprawdzić się lub podszlifować umiejętności, to już teraz można zapisać się na kurs przygotowawczy do Matury 2018 z języka rosyjskiego.

Odwiedź naszą szkołę języka rosyjskiego, w której można zapisać się do grupy maturalnej (matura podstawowa lub rozszerzona).


Sukcesy maturalne AKRUSS

Mogę się pochwalić sukcesem maturalnym moich uczennic, które zdobyły maksymalną ilość punktów na egzaminie maturalnym. Uczennice zostawiły opinię o nauce w szkole języka rosyjskiego AKRUSS.

Marian napisał:

Polecam wszystkim naukę języka rosyjskiego z Panią Agnieszką.Profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu.Dwa mieiące i matura zdana.Bardzo dziękuje Pani Agnieszko za zdaną maturę z dobrym wynikiem.Jeszcze raz polecam.

Zobacz opinię Mariana

 

Teresa napisała:

Wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka rosyjskiego, czy też zdać wymarzony egzamin gorąco polecam naukę w AKRUSS. Lekcje prowadzone wg tematycznych materiałów, przygotowanych przez Panią Agnieszkę były tak wciągające, że z wielką przyjemnością przychodziłam na następne i tak po 4-miesiącach spokojnie podeszłam do matury. Egzamin uważam za udany.
Serdecznie polecam.

Zobacz opinię Teresy

 

Monika napisała:

Polecam wszystkim ,którzy chcą zdać maturę z rosyjskiego.Świetne przygotowanie ,dobrze dobrane tematy ,konkretne wykłady.Matura zdana po 3 miesiącach nauki.Wielkie dzięki

Zobacz opinię Moniki

 

Agnieszka napisała:

Witam,
Dzięki Pani Agnieszce zdałam maturę na 96%!! Lekcje były zawsze super przygotowane i Pani Agnieszka dodatkowo jest osobą BARDZO cierpliwą. POLECAM TĄ SZKOŁĘ KAŻDEMU KTO TEGO POTRZEBUJE!!

Zobacz opinię Agnieszki

 

Dorota napisała:

Nauka j. rosyjskiego TYLKO w szkole AKRUSS. Dzięki nauce prowadzonej przez Panią Agnieszkę, zdałam w tym roku maturę na WYSOKIM POZIOMIE. Wszystkim osobom, które potrzebują fachowej pomocy z j. rosyjskiego szczerze polecam szkołę AKRUSS.

Zobacz opinię Doroty

 

Ela napisała:

Gorąco polecam wszystkim osobom zainteresowanym nauką języka rosyjskiego szkołę AKRUSS Pani Agnieszki Kowalskiej. Zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę są bardzo interesujące i oczywiście zawsze perfekcyjnie przygotowane. Jest zawsze mila i przyjazna atmosfera. Uczęszczając do szkoły AKRUSS zdasz każdy egzamin z języka rosyjskiego oraz zdobędziesz wiedzę która będzie przydatna do bezpośrednich kontaktów z rodowitymi Rosjanami podczas ich pobytu w Polsce lub Waszego pobytu w Rosji. Efekty pracy z Panią Agnieszką GWARANTOWANE!!!

Zobacz opinię Eli


Chcę poznać kursy

Kurs rozpoczynamy od października 2016 r. (dzień rozpoczęcia zostanie podany we wrześniu 2016).
Obejmuje on 60 godz. lekcyjnych.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne (90 min.)

W każdej chwili możesz dołączyć do grupy.

Jeśli wiesz, że Twoi koledzy lub koleżanki chcieliby także rozpocząć kurs przygotowawczy do matury z języka rosyjskiego to przyprowadź ich ze sobą. W grupie zawsze raźniej
…i TANIEJ!!!

Cena Kursu Przygotowawczego do Matury:

W grupie 4 os.: 25,oo zł/os./90 min. (zajęcia 2x w tygodniu po 90 min.)

Napisz lub zadzwoń. Odpowiem na każde Twoje pytanie.

 

 

 

Баран бараном, а рога даром.

 

No tags for this post.

A Polacy wciąż po rosyjsku

(przedruk ze strony rp.pl)

 

Według danych Eurostatu, w Europie króluje język angielski. W Polsce – nadal ten, którego obowiązkowo uczono w PRL, czyli rosyjski.

Artykuł pochodzi ze strony:
http://www.rp.pl/artykul/2,546367-A-Polacy-wciaz-po-rosyjsku-.html

Kliknij aby powiększyć

– Znajomi Polacy często namawiają mnie, żebyśmy rozmawiali po rosyjsku. Ci, którzy kiedyś w szkole uczyli się rosyjskiego, bardzo chcą odświeżyć sobie ten język – opowiada Ludmiła Stopińska, Rosjanka, która od lat mieszka w Polsce. Kieruje Wydziałem Języków Obcych w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i odpowiada za język rosyjski. Jak ocenia biegłość swych znajomych w mowie Puszkina? – Może mówią z błędami, ale mogą się porozumieć – twierdzi. Rosyjski to według najnowszych badań Eurostatu najlepiej znany język wśród dorosłych Polaków. W Europie jeszcze tylko Litwini i Łotysze (mieszkańcy byłych republik ZSRR) twierdzą, że rosyjski to najlepiej im znany język obcy. Dlaczego? Większość dorosłych Polaków uczyła się w szkołach tylko jednego języka obcego – rosyjskiego. – Wśród polskich 40 – 60-latków mało jest osób, które muszą uczyć się rosyjskiego od podstaw – przyznaje Monika Kazana z Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie. – Dobrze piszą i czytają, ale niewielu jest w stanie swobodnie rozmawiać. Kiepską biegłość w językach potwierdzają statystyki Eurostatu. Niecałe 20 proc. Polaków w wieku 25 – 64 lat przyznaje się do dobrej lub bardzo dobrej znajomości jakiegokolwiek języka obcego. To niemal o połowę mniej niż w Niemczech (37 proc.).

Polska nie wygląda najgorzej na tle krajów, które po II wojnie światowej znalazły się za żelazną kurtyną. Zaskakujące jest jednak to, że choć na Węgrzech i w Czechach znajomość języków obcych jest na równie niskim poziomie, to dorośli najczęściej posługują się angielskim. Nawet w Rumunii i Bułgarii jest to najczęściej znany język obcy. Tam jednak zaledwie co dziesiąty mieszkaniec potrafi się swobodnie porozumieć z obcokrajowcem.

– Znajomość angielskiego w Czechach ma związek z wysokim poziomem urbanizacji kraju. Ludzie mieszkający w miastach i miasteczkach, czy tego chcą czy nie, potrzebują przynajmniej podstawowej znajomości angielskiego lub niemieckiego – mówi „Rz” czeski politolog Jiri Pehe. O powszechności angielskiego może świadczyć to, że w Pradze istnieje nie tylko anglojęzyczna rozgłośnia, ale i teatr wystawiający sztuki w tym języku.

Wiele osób zna przynajmniej na podstawowym poziomie niemiecki. – Nawet w czasach socjalizmu w Czechosłowacji można było odbierać sygnał niemieckojęzycznych telewizji z krajów sąsiednich, dlatego chętnie uczyliśmy się tego języka – tłumaczy Pehe.

W Polsce angielski to język ludzi młodych. Z danych GUS wynika, że w szkołach uczy się go ponad 87 proc. uczniów. Rosyjskiego – niecały 1 proc. Jak wynika z egzaminów, rosyjskiego najlepiej uczą się na wsiach, angielskiego – w miastach. Angielski jest też językiem najczęściej pożądanym przez pracodawców. Na ponad 17 tys. ofert pracy, które wczoraj były dostępne na portalu Pracuj.pl, w ponad 7 tys. wymagana była znajomość angielskiego. Rosyjskiego w 183 ofertach.

Przyjęło się, że pracodawcy proszą o znajomość angielskiego, nawet jeśli nie będzie on wykorzystywany w pracy. Jeśli ktoś wymaga rosyjskiego, to ma już konkretny powód – zaznacza Elżbieta Flasińska z Pracuj.pl. Dodaje, że ze znajomością rosyjskiego poszukiwani są np. inżynierowie różnych specjalności, księgowi, logistycy, handlowcy.

Galina Tutaj, metodyk ze szkoły językowej Katiusza w Warszawie, zauważa, że właśnie ze względów biznesowych Polacy coraz częściej doskonalą znajomość rosyjskiego. – Rynek rosyjskojęzyczny jest ogromny, a Rosjanie nadal nie znają dobrze języków obcych, więc aby się z nimi porozumieć, potrzebny jest rosyjski. A Polacy uczą się tego języka szybciej niż inne narody. Starsze pokolenie jeszcze ze szkoły zna perfekcyjnie gramatykę – mówi.

Rzeczpospolita

Artykuł pochodzi ze strony:
http://www.rp.pl/artykul/2,546367-A-Polacy-wciaz-po-rosyjsku-.html

Obrazek pochodzi ze strony:
http://rp.pl

No tags for this post.
Ta strona kojarzona jest z:
Dane kontaktowe AKRUSS

AKRUSS
mgr Agnieszka Kowalska

Tel. 507 301 755

ul. Nadbrzeżna 17, lok. 46
66-400 Gorzów Wlkp.

Formularz kontaktowy

Zapisz ten kontakt jako Wizytówkę (VCard)

Zapytaj o kursy rosyjskiego

Już teraz klikając na kopertę przeniesiesz się do formularza kontaktowego, gdzie możesz zadać pytania dotyczące kursów języka rosyjskiego, korepetycji, kursów przygotowawczych do matury, o grafik i ceny nauki języka rosyjskiego.

Kliknij na kopertę by przenieść się do formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Kalendarz


Информер праздники сегодня

Słowa kluczowe