NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO, KOREPETYCJE – MATURA 2018 – GORZÓW WLKP.

★ Komunikaty i ogłoszenia

13 stycznia 2018 – XII wieczór kolęd Chóru SOTIRIA

13 stycznia 2018 (sobota)

 

XII wieczór kolęd Chóru SOTIRIAProboszcz Parafii Prawosławnej p. w. Narodzenia N.M.P. zaprasza na XII wieczór kolęd w
wykonaniu chóru „Sotiria” pod batutą Aleksandra
Lewczyszyna, który odbędzie się 18.01.2018 r. o godz. 1700 w Cerkwi
Prawosławnej ul. Kostrzyńska 2B w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

Informacje o Chórze SOTIRIA

No tags for this post.
AKRUSS – drugie miejsce w rankingu szkół językowych w Gorzowie

ranking-szkol-jezykowych-w-gorzowie

Zobacz pełny ranking

No tags for this post.

★ Kursy języka rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców

01. Польский для русскоязычных иностранцев

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Школа предлагает курсы польского языка (начальный и средний уровень) для русскоязычных иностранцев.

Стоимость курсов:

В группе 4 чел.: 20 зл/чел./60 мин (занятия 1-2 раза в неделю по 60 мин)

В группе 3 чел.: 25 зл/чел./60 мин (занятия 1-2 раза в неделю по 60 мин)

В группе 2 чел.: 30 зл/чел./60 мин (занятия 1-2 раза в неделю по 60 мин)

Индивидуальные занятия: 50 зл /60 мин (интенсивность занятий по согласованию)

Обращайтесь!

тел. 507-301-755

No tags for this post.
02. Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Szkoła oferuje kurs języka polskiego jako obcego na poziomie podstawowym dla rosyjskojęzycznych obcokrajowców.

W grupie 4 os.: 25,oo zł/os./90 min. (zajęcia 1-2x w tygodniu po 90 min.)

W grupie 3 os.: 30,oo zł/os./90 min. (zajęcia 1-2x w tygodniu po 90 min.)

W grupie 2 os.: 35,oo zł/os./90 min. (zajęcia 1-2x w tygodniu po 90 min.)

Lekcja indywidualna: 65,oo zł/90 min., 45,oo zł/60 min. (częstotliwość lekcji do uzgodnienia).

Program kursu języka polskiego jako obcego ma na celu w jak najkrótszym czasie umożliwić codzienne kontakty w polskim środowisku. W przypadku ograniczeń czasowych program dostosowywany jest ściśle do potrzeb słuchacza kursu języka polskiego.

No tags for this post.
03. Nowość w nauce języków – Konwersacje w terenie

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)

Dla tych, którzy znają już język rosyjski, ale nie mają okazji wykorzystywać swoich umiejętności w praktyce mamy specjalną propozycję: KONWERSACJE W TERENIE

Konwersacje odbywają się w dowolnym miejscu i okolicznościach i mają na celu swobodne rozmowy w typowych dla życia codziennego sytuacjach.
Nauczyciel jest do dyspozycji przez 2 godz., w trakcie których towarzyszy w sklepie, na poczcie, na placu zabaw itp.

Rozmówca może załatwiać swoje sprawy i jednocześnie prowadzić rozmowy z Nauczycielem w języku rosyjskim w naturalnych niewymuszonych sytuacjach. Takie konwersacje mogą być spotkaniem jednorazowym lub wielokrotnym w zależności od potrzeb Rozmówcy.

Koszt konwersacji: 100 zł/120 min.

W przypadku konieczności skorzystania z transportu miejskiego podczas konwersacji terenowych koszty transportu ponosi rozmówca.

 

 

Не играла ворона вверх летучи, а вниз летучи, не наиграется.

 

No tags for this post.
04. Rosyjski w prezencie

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla znajomego czy bliskiej osoby skontaktuj się z nami.
Możesz sprezentować jej jednorazowe konwersacje terenowe (dla osób, które znają język) lub cztery indywidualne lekcje dostosowane do jej zainteresowań i potrzeb (również dla osób, które nie znają jeszcze języka).

Konwersacje terenowe (2 godz. zegarowe) – 100 zł
4 lekcje indywidualne (4 godz. zegarowe) do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy – 150 zł

No tags for this post.
05. Kursy do matury z języka rosyjskiego – 2018

Неваляшка - Wańka-Wstańka (źródło: http://www.goldmoscow.com/tovar/tovr204rus.htm)Dokładnie wiem jaki to stres, gdy czas matur zbliża się nieubłagalnie. Skoro czytasz ten tekst, to zapewne jesteś w punkcie swojego życia gdy wybrałeś już przedmioty, z których napiszesz egzamin maturalny.

Jeśli Twój wybór padł na język rosyjski, to nie musisz czuć strachu przed maturą z tego języka.
Pomogę Ci!

Zastanawiasz się jakby to było, gdybyś miał już maturę z języka rosyjskiego za sobą?
Wyobraź sobie z jaką łatwością po moim kursie wypełniasz arkusz maturalny i bez trudu prowadzisz rozmowę podczas egzaminu ustnego.

Jeśli postanowiłeś zdawać egzamin maturalny z j. rosyjskiego, ale nie wiesz jak się do niego przygotować, czujesz, że masz jakieś braki, chcesz usystematyzować swoją wiedzę, sprawdzić się lub podszlifować umiejętności, to już teraz można zapisać się na kurs przygotowawczy do Matury 2018 z języka rosyjskiego.

Odwiedź naszą szkołę języka rosyjskiego, w której można zapisać się do grupy maturalnej (matura podstawowa lub rozszerzona).


Sukcesy maturalne AKRUSS

Mogę się pochwalić sukcesem maturalnym moich uczennic, które zdobyły maksymalną ilość punktów na egzaminie maturalnym. Uczennice zostawiły opinię o nauce w szkole języka rosyjskiego AKRUSS.

Marian napisał:

Polecam wszystkim naukę języka rosyjskiego z Panią Agnieszką.Profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu.Dwa mieiące i matura zdana.Bardzo dziękuje Pani Agnieszko za zdaną maturę z dobrym wynikiem.Jeszcze raz polecam.

Zobacz opinię Mariana

 

Teresa napisała:

Wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka rosyjskiego, czy też zdać wymarzony egzamin gorąco polecam naukę w AKRUSS. Lekcje prowadzone wg tematycznych materiałów, przygotowanych przez Panią Agnieszkę były tak wciągające, że z wielką przyjemnością przychodziłam na następne i tak po 4-miesiącach spokojnie podeszłam do matury. Egzamin uważam za udany.
Serdecznie polecam.

Zobacz opinię Teresy

 

Monika napisała:

Polecam wszystkim ,którzy chcą zdać maturę z rosyjskiego.Świetne przygotowanie ,dobrze dobrane tematy ,konkretne wykłady.Matura zdana po 3 miesiącach nauki.Wielkie dzięki

Zobacz opinię Moniki

 

Agnieszka napisała:

Witam,
Dzięki Pani Agnieszce zdałam maturę na 96%!! Lekcje były zawsze super przygotowane i Pani Agnieszka dodatkowo jest osobą BARDZO cierpliwą. POLECAM TĄ SZKOŁĘ KAŻDEMU KTO TEGO POTRZEBUJE!!

Zobacz opinię Agnieszki

 

Dorota napisała:

Nauka j. rosyjskiego TYLKO w szkole AKRUSS. Dzięki nauce prowadzonej przez Panią Agnieszkę, zdałam w tym roku maturę na WYSOKIM POZIOMIE. Wszystkim osobom, które potrzebują fachowej pomocy z j. rosyjskiego szczerze polecam szkołę AKRUSS.

Zobacz opinię Doroty

 

Ela napisała:

Gorąco polecam wszystkim osobom zainteresowanym nauką języka rosyjskiego szkołę AKRUSS Pani Agnieszki Kowalskiej. Zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę są bardzo interesujące i oczywiście zawsze perfekcyjnie przygotowane. Jest zawsze mila i przyjazna atmosfera. Uczęszczając do szkoły AKRUSS zdasz każdy egzamin z języka rosyjskiego oraz zdobędziesz wiedzę która będzie przydatna do bezpośrednich kontaktów z rodowitymi Rosjanami podczas ich pobytu w Polsce lub Waszego pobytu w Rosji. Efekty pracy z Panią Agnieszką GWARANTOWANE!!!

Zobacz opinię Eli


Chcę poznać kursy

Kurs rozpoczynamy od października 2016 r. (dzień rozpoczęcia zostanie podany we wrześniu 2016).
Obejmuje on 60 godz. lekcyjnych.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne (90 min.)

W każdej chwili możesz dołączyć do grupy.

Jeśli wiesz, że Twoi koledzy lub koleżanki chcieliby także rozpocząć kurs przygotowawczy do matury z języka rosyjskiego to przyprowadź ich ze sobą. W grupie zawsze raźniej
…i TANIEJ!!!

Cena Kursu Przygotowawczego do Matury:

W grupie 4 os.: 25,oo zł/os./90 min. (zajęcia 2x w tygodniu po 90 min.)

Napisz lub zadzwoń. Odpowiem na każde Twoje pytanie.

 

 

 

Не играла ворона вверх летучи, а вниз летучи, не наиграется.

 

No tags for this post.

Rosyjski kluczem kariery

(przedruk ze strony wokolkariery.pl)

 

Młodzi Polacy chcą się uczyć rosyjskiego. Na uczelniach do łask wraca rusycystyka, a szkoły językowe i korepetytorzy przeżywają oblężenie.

Artykuł pochodzi ze strony:
http://www.wokolkariery.pl/rosyjski-kluczem-do-kariery.xml

Sylwia Zielińska od dwóch lat studiuje lingwistykę stosowaną z językiem rosyjskim na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. – Angielski czy niemiecki to dzisiaj konieczność, ale nic oryginalnego – mówi. – W podstawówce szydziłam z rosyjskiego. Do liceum chodziłam w czasach, kiedy nauczanie rosyjskiego było w złym tonie. Dzisiaj nadrabiam, uczę się nocami.

Jeszcze dwie dekady temu większość Polaków – w różnym stopniu zaawansowania – porozumiewała się w języku rosyjskim. Po 1989 roku jego miejsce zajął w szkołach angielski. Od kilku lat można zaobserwować jednak powrót rosyjskiego. Głównie z powodów biznesowych: Rosja jest wielkim rynkiem, polskie firmy robią na Wschodzie interesy. Gwałtownie wzrasta więc popyt na pracowników ze znajomością rosyjskiego.

Potwierdza to raport o rekrutacji sporządzony przez portal internetowy Pracuj.pl. – Handlowiec, ekspert w zakresie importu i eksportu, a nawet stażysta w branży finansowej, od nich pracodawcy wymagają znajomości rosyjskiego – mówi Anita Wojtaś z Pracuj.pl. – Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców, określając podstawowe kryteria zatrudnienia, żąda znajomości dwóch języków, w tym rosyjskiego – dodaje.

Na przeciw tym żądaniom wychodzą uczelnie wyższe. Uniwersytet bydgoski o sto procent zwiększa w tym roku limit miejsc na filologii rosyjskiej (z 30 do 60). Niepubliczna Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa otwiera od października nową specjalizację: rosyjski w biznesie. – O taki kierunek prosili sami studenci, głównie ekonomii – mówi Dorota Wojtczak z KPSW. – Oni najlepiej wiedzą, że obok angielskiego to najpotrzebniejszy dziś język w branży.

Również na prośbę studentów i absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Biuro Karier UJ zorganizowało bezpłatne warsztaty językowe, podczas których można się nauczyć pisania dokumentów aplikacyjnych i przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych o pracę po rosyjsku.

– Przed uruchomieniem warsztatów sprawdziliśmy, czy małopolskie firmy rzeczywiście szukają osób, które opanowały rosyjski – mówi Monika Zębisz z Biura Karier. – Okazało się, że szukają, i to w dużych ilościach.

Rok temu o indeks na filologię rosyjską Uniwersytetu Łódzkiego walczyło siedem osób. W tym roku liczba chętnych może się zwiększyć o sto procent.

– Zmienia się profil studenta rusycystyki – zauważa Elżbieta Stefanowicz-Maciaszek z Instytutu Filologii Rosyjskiej na UŁ. – To już nie są miłośnicy literatury ani przyszli nauczyciele. To ludzie, którzy chcą po rosyjsku robić biznes. Taka motywacja nie wystarcza jednak, aby uczyć się gramatyki historycznej. Dlatego młodzi często rzucają studia. Wolą kilkumiesięczne kursy albo uczą się sami.

Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście rosyjski jest popularny w szkołach językowych. W warszawskim Centrum Nauki Języków Europy Wschodniej i Azji Centralnej tylko w ostatnich miesiącach powstało 16 kilkuosobowych grup. – A do niedawna wystarczało najwyżej siedem – mówi Agnieszka Ślązak. Największym powodzeniem cieszą się kursy: rosyjski dla firm i rosyjski w biznesie. – Walą do nas tłumy licealistów – dodaje Ślązak. – Jednak najliczniejsza grupa uczniów to pracownicy polskich oddziałów zachodnich firm, które robią interesy na Wschodzie. Szkoła organizowała już kursy, m.in. dla Shella, PKN Orlen, AIG, a nawet PZU. Nauczyciele rosyjskiego chwalą sobie polskich kursantów.

– Uczniowie „biznesowi” często zaczynają od alfabetu – śmieje się Swietłana Grekowa z Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury. – Jej firma chce wysłać na wakacyjny kurs do Moskwy nawet 400 Polaków.

Kogo nie stać na drogi kurs, może skorzystać z korepetytora. W większych miastach ogłaszają się oni w lokalnych gazetach i internecie. Nauczycielami często są Ukraińcy. Swietłana Listopadzka od sześciu lat zarabia na korepetycjach we Wrocławiu. W tym roku – dwa razy więcej niż w poprzednim. – Zgłasza się do mnie 20 osób miesięcznie – mówi. – Tegoroczne zainteresowanie to szok. Nawet w wakacje, w martwym sezonie dla edukacji, uczę dziesięć osób. Rok temu miałam jednego ucznia – mówi.

Aleksandra Lewińska

Artykuł pochodzi ze strony:
http://www.wokolkariery.pl/rosyjski-kluczem-do-kariery.xml

No tags for this post.
Ta strona kojarzona jest z:
Dane kontaktowe AKRUSS

AKRUSS
mgr Agnieszka Kowalska

Tel. 507 301 755

ul. Nadbrzeżna 17, lok. 46
66-400 Gorzów Wlkp.

Formularz kontaktowy

Zapisz ten kontakt jako Wizytówkę (VCard)

Zapytaj o kursy rosyjskiego

Już teraz klikając na kopertę przeniesiesz się do formularza kontaktowego, gdzie możesz zadać pytania dotyczące kursów języka rosyjskiego, korepetycji, kursów przygotowawczych do matury, o grafik i ceny nauki języka rosyjskiego.

Kliknij na kopertę by przenieść się do formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Kalendarz


Информер праздники сегодня

Słowa kluczowe